Reklama

Reklama

Nie żyje były siatkarz Roman Gulczyński

Nie żyje Roman Gulczyński, były siatkarz drużyn polskiej ekstraklasy i I ligi - poinformował klub Gwardia Wrocław na Facebooku. Zmarł niespodziewanie w wieku 37 lat.

Roman Gulczyński grał m.in. w Płomieniu Sosnowiec, Górniku Jaworzno, AZS-ie Częstochowa, Cuprum Lubin, czy GTPS-ie Gorzów Wielkopolski. Występował na pozycji atakującego. 

Trzykrotnie wywalczył tytuł mistrza Polski w kategorii juniorów. W ostatnich latach pojawiał się na meczach Gwardii Wrocław, podkreślając szczególny sentyment do spotkań w Hali Orbita.

MB, Polsat Sport

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie.

Sprawdź!

ReklamaWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL