Reklama

Reklama

MŚ w siatkówce plażowej. Piotr Kantor i Bartosz Łosiak wyeliminowani

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak przegrali z Rosjanami Ilią Leszukowem i Konstantinem Siemienowem 0:2 (13:21, 17:21) i odpadli w 1/16 finału mistrzostw świata siatkarzy plażowych w Hamburgu. Wcześniej swoje spotkanie tej fazy wygrali Grzegorz Fijałek i Michał Bryl.

Oba polskie duety wygrały wszystkie swoje mecze w grupie i awansowały do fazy pucharowej z pierwszych miejsc w tabeli.

Fijałek i Bryl, wiceliderzy światowego rankingu, wcześniej w czwartek wywalczyli miejsce w 1/8 finału, pokonując Australijczyków Cole'a Duranta i Damiena Schumanna 2:0 (21:16, 21:19). Kolejnymi rywalami "Biało-Czerwonych" będą Brazylijczycy George Souto i Andre Loyola. Spotkanie to odbędzie się w piątek.

Po fazie grupowej odpadły Kinga Wojtasik i Katarzyna Kociołek, które przegrały wszystkie trzy mecze w gr. B. Trener kobiecej kadry Srdjan Veckov tuż przed MŚ zaznaczył, że Kociołek miała ostatnio kłopoty zdrowotne i z tego powodu bezpośrednio przed MŚ nie trenowała.

Reklama

Mistrzostwa potrwają do niedzieli. Zdobywcy złotych medali wywalczą też dla swoich federacji krajowych kwalifikację olimpijską.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy