Reklama

Reklama

MŚ siatkarzy: impreza nie ma jeszcze głównego sponsora

Wczoraj informowaliśmy, że koncern PKN Orlen został głównym sponsorem mistrzostw świata siatkarzy, które w przyszłym roku odbędą się w sześciu polskich miastach. Później koncern wycofał się z tej informacji. W styczniu znani będą wszyscy uczestnicy turnieju.

"Uprzejmie informujemy, że w wysłanym dzisiaj komunikacie znalazła się błędna informacja, iż PKN Orlen został już sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej, które zostaną rozegrane w Polsce w 2014 r. Pragniemy poinformować, że rozmowy na temat potencjalnej współpracy sponsorskiej i wsparcia przez PKN Orlen tej imprezy nadal trwają, a ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Bardzo przepraszamy za przesłanie niepotwierdzonej informacji" - oświadczenie tej treści otrzymaliśmy z biura prasowego koncernu.

Największa siatkarska impreza globu rozpocznie się 30 sierpnia, a mecz otwarcia zostanie prawdopodobnie rozegrany na Stadionie Narodowym. Finał w Katowicach zaplanowany jest na 21 września.

Reklama

W turnieju wezmą udział 24 reprezentacje, w tym obrońcy tytułu Brazylijczycy oraz organizatorzy - Polacy. "Biało-czerwoni" wystąpią pod wodzą nowego trenera Francuza Stephane'a Antigi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL