Reklama

Reklama

MŚ siatkarek. Rozlosowano grupy trzeciej rundy

W mistrzostwach świata siatkarek, które odbywają się w Japonii, na placu boju pozostało już tylko sześć zespołów. W Nagoi rozlosowano grupy trzeciej rundy mundialu.

Do grupy G trafiły gospodynie Japonki, a ich rywalkami w walce o półfinał będą Włoszki i Serbki. Imponują zwłaszcza siatkarki Italii, które kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Podopieczne Davide Mazzantiego wygrały wszystkie dziewięć dotychczasowych spotkań, w których straciły tylko trzy sety. Pierwszoplanową postacią we włoskim zespole jest Paola Egonu.

W grupie H zagrają obrończynie tytułu Amerykanki, Holenderki i Chinki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy