Partner merytoryczny: Eleven Sports

Memoriał Wagnera 2024: Polska - Egipt dzisiaj. Wynik meczu na żywo, relacja live

Polska - Egipt to pierwsze spotkanie naszych siatkarzy w ramach Memoriału Huberta Jerzego Wagnera 2024. Jak wypadną Polacy na inaugurację turnieju, który odbędzie się w krakowskiej TAURON Arenie. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj mecz Polska - Egipt w Memoriale Wagnera oraz gdzie oglądać transmisję w TV i online stream. Wynik meczu na żywo i tekstowa relacja live w serwisie Interia Sport.

Siatkarze reprezentacji Polski
Siatkarze reprezentacji Polski /Foto Olimpik/NurPhoto/AFP

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Już tylko nieco ponad dwa tygodnie pozostały do pierwszego meczu polskich siatkarzy w igrzyskach olimpijskich w Paryżu. To dla reprezentacji docelowa impreza tego roku, a w pięciu poprzednich zmaganiach o medale "Biało-Czerwoni" kończyli rywalizację na etapie ćwierćfinału. Przed IO Polacy rozegrają jeszcze pięć meczów towarzyskich - trzy w ramach Memoriału Huberta Jerzego Wagnera (12-14 lipca) oraz dwa w turnieju w Gdańsku (20-21 lipca). 

W Memoriale Wagnera 2024 ponownie zagrają cztery reprezentacje. Oprócz Polaków w turnieju w Krakowie wystąpią: Niemcy, Słowenia i Egipt. To właśnie z tą ostatnią drużyną najpierw zmierzą się nasi siatkarze. Przypomnijmy, że z Egiptem Polska zagra też w fazie grupowej nadchodzących igrzysk w Paryżu, a ponadto z Brazylią i Włochami. 

Po raz ostatni Polska rywalizowała z Egiptem trzy lata temu, także podczas Memoriału Wagnera. W 2021 roku "Biało-Czerwoni" wygrali 3:0, triumfując w setach do 13, 24 i 19. Polska wygrała z Egiptem w dziesięciu minionych meczach, a w siedmiu poprzednich bez straty seta. Egipt na zwycięstwo nad Polską czeka od czerwca 2008 roku, kiedy to w fazie wstępnej ówczesnej Ligi Światowej wygrał 3:2. 

Siatkówka, Memoriał Wagnera 2024: Polska - Egipt. O której godzinie dzisiaj mecz? Gdzie oglądać? (wynik na żywo i relacja live)

Spotkanie Polska - Egipt w ramach Memoriału Wagnera 2024 odbędzie się w piątek 12 lipca. Początek meczu o godzinie 16.00. Wynik na żywo potyczki Polaków z Egipcjanami oraz tekstowa relacja w Interii. 

Transmisja TV meczu Polska - Egipt dostępna będzie na kanale Polsat Sport 1 oraz TV4. Spotkanie można oglądać też online live stream na Polsat Box Go. Rywalizację siatkarzy w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera 2024 można obejrzeć też na urządzeniach mobilnych. 

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

Mecz Polska - Brazylia na igrzyskach rozpocznie się o 9:00. Jak wczesna pora wpłynie na Biało-Czerwonych? WIDEO/Polsat Sport/Polsat Sport
INTERIA.PL

Zobacz także

Sportowym okiem