Reklama

Reklama

Mariusz Wlazły Sportowcem Września w plebiscycie RMF FM i Interii

Najlepszy siatkarz mistrzostw świata - Mariusz Wlazły - bezapelacyjnie zwyciężył w plebiscycie RMF FM i Interii na Sportowca Września. Uzyskał 53,46 proc. Waszych głosów!

Siatkarz, który poprowadził reprezentację do zwycięstwa, wyprzedził innych wrześniowych mistrzów świata: kolarza Michała Kwiatkowskiego (31,21 proc. Waszych głosów) i kolegę z reprezentacji - Michała Winiarskiego, który otrzymał 13,55 proc. głosów!

Reklama

Wlazły był we wrześniu liderem pędzącej po złoty medal mistrzostw świata siatkarskiej reprezentacji Polski. W każdym meczu był najlepiej punktującym zawodnikiem "Biało-czerwonych", to do niego były wystawiane piłki w kluczowych i kryzysowych momentach, a rywali potrafił "ukąsić" także skuteczną zagrywką. W efekcie, oprócz złotego medalu, trafił do niego tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

Dla Mariusza Wlazłego to już drugie wyróżnienie w naszym plebiscycie - w kwietniu nagrodziliście go po odzyskaniu przez Skrę Bełchatów tytułu mistrzów Polski.

W nagrodę koszulkę z autografem siatkarza dostała od nas pani Agnieszka. Dziś upominek za najciekawsze uzasadnienie głosowania trafi natomiast do pana Artura - jak co miesiąc, to Wy zadecydowaliście o tym, kto był najlepszym sportowcem minionego miesiąca.

Tradycyjnie poprosiliśmy Was też o uzasadnienie swojego wyboru.

Tym razem najbardziej przypadło nam do gustu uzasadnienie właśnie pana Artura: Moim skromnym zdaniem tytuł należy się Mariuszowi Wlazłemu. Dlaczego? Bo wszystkie najważniejsze piłki na mistrzostwach Wlazły mu jak gwoździe w masło :).

Do Pana Artura już wkrótce wyślemy specjalną paczkę, w której znajdą się gadżety przekazane przez Mariusza Wlazłego oraz RMF FM.

Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Wlazły | siatkówka | Michał Kwiatkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje