Reklama

Reklama

Marcin Komenda nie przedłużył umowy z Effectorem Kielce

Rozgrywający Marcin Komenda nie będzie już zawodnikiem Effectora Kielce. - To kolejny krok w mojej karierze - powiedział siatkarz. 21-latek, powołany do reprezentacji Polski na Ligę Światową, przez najbliższe dwa lata będzie zawodnikiem GKS Katowice.

Komenda do Kielc przyszedł dwa lata temu. Zakończony niedawno sezon był dla młodego siatkarza niezwykle udany. Zbierał za swoją grę wiele pochwał i był jednym z najlepszych zawodników kieleckiej drużyny, która zajęła w ekstraklasie 13. miejsce.

- Te dwa lata spędzone w Kielcach będę bardzo miło wspominał. Bardzo dziękuję wszystkim ludziom związanym z kielecką siatkówką, że we mnie wierzyli i dali mi szansę. Grając w Effectorze rozwinąłem się jako siatkarz. Zawsze dawałem z siebie wszystko i wydaje mi się, że spełniłem pokładane we mnie nadzieje - powiedział.

Reklama

Komenda postanowił nie przedłużać kończącej się umowy z kieleckim klubem. Przez najbliższe dwa sezony będzie zawodnikiem GKS Katowice. - To kolejny krok w mojej karierze. Chcę się rozwijać i cały czas iść do przodu. Jestem przekonany, że zmiana otoczenia dobrze mi zrobi - dodał.

Kariera młodego siatkarza nabrała ostatnio dużego przyśpieszenia. Znalazł się w 21-osobowym składzie reprezentacji Polski na rozgrywki Ligi Światowej. Zawodnik nie ukrywa, że było to dla niego ogromnym zaskoczeniem.

- Kompletnie się tego nie spodziewałem. Już samo powołanie do szerokiej reprezentacji było ogromnym wyróżnieniem. Kiedy dowiedziałem się, że jestem w kadrze na Ligę Światową, nie mogłem uwierzyć. To bardzo miłe, że trener kadry docenił to co prezentowałem na parkiecie podczas ostatniego sezonu. Jestem bardzo szczęśliwy i postaram się udowodnić, że na to powołanie naprawdę zasłużyłem - podkreślił Komenda.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy