Malwina Smarzek zszokowała tą decyzją. Po sezonie spakowała walizki i wyjechała z Polski

Zawodniczka w stroju polskiej reprezentacji siatkówki wyraża silne emocje po akcji przy siatce, po jej prawej stronie widoczny słupek oraz fragment siatki z piłką.
Malwina SmarzekPAWEL PIOTROWSKI/400MMNewspix.pl

Zobacz również:

Malwina Smarzek opuściła Rosję po rozpoczęciu wojny

Egzotyczny transfer Malwiny Smarzek

Rok w Rosji pomógł mi poszerzyć siatkarskie horyzonty, mimo że musiałam wracać do Polski. Wojna była trudną sytuacją. To był szczególny moment w mojej karierze, ale mimo to poszerzył moją wiedzę o siatkówce, co wzmocniło mnie psychicznie. W Brazylii występowałam w bardzo fizycznych rozgrywkach. Dzięki Rosji i Brazylii czuję się silniejszą, bardziej kompletną zawodniczką
wyjaśniła w rozmowie z iVolleyMagazine.

Zobacz również:

Malwina Smarzek: Nie będziemy zdradzać tajemnic, co wydarzyło się wczoraj w hotelu. WIDEOPolsat SportPolsat Sport
Siatkarka w stroju reprezentacji Polski z widocznymi tatuażami na rękach stoi na boisku podczas meczu, skupiona na grze.
Malwina SmarzekMarcin Golba/Nur PhotoAFP
Malwina Smarzek spisuje się we Włoszech znakomicie
Malwina SmarzekIwańczuk/Sport/ReporterReporter
Dwie siatkarki polskiej reprezentacji w biało-czerwonych strojach, stojące blisko siatki na hali sportowej, skupione na grze, w tle widoczny fragment boiska oraz siatka.
Malwina Smarzek (z prawej)volleyballworld.commateriały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?