Reklama

Reklama

Malwina Smarzek-Godek wróciła po koronawirusie w znakomitym stylu

W zaległym spotkaniu Serie A Igor Gorgonzola Novara z Malwiną Smarzek-Godek w składzie pokonała Delta Despar Trentino 3:1. Atakująca rozegrała pierwszy mecz po zakażeniu Covid-19 i zdobyła 15 punktów. Było to pierwsze zwycięstwo ekipy Massimo Barboliniego po porażce z Imoco Volley Conegliano.

W meczu 9. kolejki drużyna z Novary odniosła cenne zwycięstwo w Trydecie, bo po ogromnym laniu, jakie otrzymała od Imoco Conegliano, potrzebowała przełamania i wygranej, by odzyskać pewność siebie. Bohaterką spotkania była zdecydowanie Britt Herbots, która zdobyła 22 punkty, ale polska atakująca, która dochodzi powoli do formy po przejściu koronawirusa, już w pierwszym meczu po zdobyła 15 punktów. 12 "oczek" wywalczyła atakiem (38 procent skuteczności), a do tego dorzuciła trzy bloki.

Podopieczne Barboliniego wygrały po raz ósmy i dzięki ostatniej zdobyczy umocniły się na drugim miejscu w tabeli. Siatkarki z Novary wciąż jednak ma sporą stratę do lidera z Conegliano.

NP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama