Reklama

Reklama

LM siatkarzy: Lokomotiw Nowosybirsk - Jastrzębski Węgiel 3:0

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali na wyjeździe z rosyjskim Lokomotiwem Nowosybirsk 0:3 (16:25, 23:25, 15:25) w meczu grupy B Ligi Mistrzów.

Jastrzębianie przed własną publicznością przegrali z Lokomotiwem 1:3 i marzyli o rewanżu w Nowosybirsku. Wyjazdu nie zaliczą jednak do udanych. Rosyjski zespół dominował na boisku zwłaszcza w pierwszym i trzecim secie. Jedynie w drugim walka była w miarę wyrównana, a i tak nie udało się "urwać" choćby seta faworytowi.

Ekipa Jastrzębskiego Węgla przemierzyła w drodze na Syberię ponad pięć tysięcy kilometrów. Mecz trwał 74 minuty. W niedzielę zespół Roberto Piazzy czeka kolejny trudny pojedynek - ze Skrą w Bełchatowie.

Lokomotiw Nowosybirsk - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:16, 25:23, 25:15)

Lokomotiw: Aleksander Butko, David Lee, Lukas Divis, Artiem Wolwicz, Denis Zemczenok, Oreol Camejo - Walentin Gołubiew (libero).

Reklama

Jastrzębski Węgiel: Michal Masny, Michał Łasko, Zbigniew Bartman, Alen Pajenk, Patryk Czarnowski, Krzysztof Gierczyński - Damian Wojtaszek (libero) oraz Grzegorz Kosok, Dmytro Filippow, Mateusz Malinowski.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje