Reklama

Reklama

LM siatkarzy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań w ćwierćfinale

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra z Cucine Lube Civitanova w ćwierćfinale Ligi Mistrzów siatkarzy. PGE Skra Bełchatów trafiła na Zenit Kazań. Pierwszy mecz bełchatowianie rozegrają u siebie, mistrzowie Polski na wyjeździe. Losowanie odbyło się w siedzibie Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej w Luksemburgu. Pierwsze mecze odbędą się w dniach 23-25 lutego, rewanże 2-4 marca. Transmisje w sportowych kanałach Polsatu.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała swoja grupę i była w losowaniu rozstawiona. W tej samej grupie PGE Skra była druga, więc znalazła się w koszyku drużyn "dolosowywanych". Okazało się, że trener bełchatowian miał dobre przeczucia.

Reklama

- Wydaje mi się, że trafimy na Zenit Kazań. Każdy ma swojego faworyta, swój typ. Każda z drużyn jest znakomita, ale podświadomie czuję, że będzie to ekipa z Kazania - śmiał się przed losowaniem się Michał Mieszko Gogol Gogol.

Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów siatkarzy:

PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań

Cucine Lube Civitanova - Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Itas Trentino - Berlin Recycling Volleys

Leo Shoes Modena - Sir Safety Perugia

Czytaj całość na Polsatsport.pl.

WŁ, Polsat Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje