Reklama

Reklama

​LM siatkarek. Paulina Maj-Erwardt: Plan został zrealizowany

Powiedziały po meczu Ligi Mistrzyń siatkarek Grupa Azoty Chemik Police - VK UP Ołomuniec (3:0):

Agnieszka Kąkolewska (Chemik): "Po pierwszym, łatwo wygranym secie, do drugiego wyszłyśmy z trochę innym nastawieniem mentalnym. Z kolei Czeszki zaczęły lepiej zagrywać i bardziej ryzykować, co nam sprawiło problemy. Najważniejsze, że w efekcie wygrałyśmy także tę partię i cały mecz bez starty seta".
 
Paulina Maj-Erwardt (Chemik): "Założeniem przed meczem było by wygrać i jednocześnie oszczędzać siły na dwa kolejne dni, które będą trudniejsze. Plan został zrealizowany. Teraz oddzielamy grubą kreską to co się dzisiaj wydarzyło i myślimy o spotkaniu z Dynamem Kazań. To jest dla nas najważniejszy mecz, bo on zdecyduje o awansie. Rosjanki na awans już szans nie mają, ale to doskonały zespół i na pewno będzie to dla nas trudne spotkanie. Mam nadzieję, że wystawią przeciwko nam najsilniejszy skład, bo jak wygrywać to z najlepszymi".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama