Reklama

Reklama

Liga Narodów siatkarzy: Polska - Kanada. Kiedy i o której? (transmisja)

Polska - Kanada to szósty mecz "Biało-Czerwonych" w ramach fazy grupowej Ligi Narodów 2022 w siatkówce mężczyzn. Sprawdź, kiedy i o której godzinie zagrają Polacy w ramach turnieju w bułgarskiej Sofii. Zobacz, gdzie oglądać transmisję meczu Polska - Kanada w tv i online live stream. Relacja i wynik spotkania Polska - Kanada w Lidze Narodów siatkarzy na sport.interia.pl.

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn zagra w swoim drugim meczu na turnieju w Sofii w fazie grupowej Ligi Narodów. Polska zmierzy się z Kanadą, z którą nie przegrała w siedmiu poprzednich spotkaniach. Transmisja meczu Polska - Kanada w telewizji na kanale Polsat Sport oraz w Internecie na Polsat Box Go. 

Kiedy i o której godzinie mecz Polska - Kanada w Lidze Narodów?

Mecz Polska - Kanada w Lidze Narodów siatkarzy odbędzie się w czwartek 23 czerwca. O której godzinie początek spotkania "Biało-Czerwonych" na turnieju w Bułgarii? Mecz Polska - Kanada rozpocznie się o godzinie 12.30. Kanada w poprzedniej edycji Ligi Narodów uplasowała się na ósmym miejscu, natomiast wcześniej ukończyła zmagania na dziewiątej (2019 r.) oraz siódmej pozycji (2018 r). Polacy przed rokiem zajęli drugie miejsce w Lidze Narodów, trzy lata temu zdobyli brązowy medal, a w 2018 r. ukończyli rywalizację na piątej lokacie. 

Reklama

Zobacz też: MŚ siatkarzy: Mecze w Polsce odbędą się w Katowicach i Gliwicach

Polska - Kanada. Gdzie oglądać Ligę Narodów w tv? (transmisja)

Trzy minione spotkania Polska - Kanada zakończyły się wynikiem 3:0 na korzyść "Biało-Czerwonych". W ostatnich latach obie kadry rywalizowały ze sobą dosyć często. Na przestrzeni dziesięciu lat Polska i Kanada grały szesnastokrotnie. Kanada ostatnie zwycięstwo nad Polską zanotowała ponad cztery lata temu w meczu towarzyskim. Transmisja meczu Polska - Kanada w tv na kanale Polsat Sport

Liga Narodów: Polska - Kanada. Gdzie obejrzeć transmisję online live stream?

Transmisja meczu Polska - Kanada w Lidze Narodów 2022 online live stream na Polsat Box Go. Starcie Polska - Kanada można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Polaków z Kanadyjczykami na sport.interia.pl.

Czytaj również: Liga Narodów siatkarek 2022. Wyniki i tabela. Które miejsce zajmują Polki?

Kiedy i o której godzinie początek meczu Polska - Kanada w Lidze Narodów? Czwartek 23 czerwca, godzina 12.30. Transmisja TV Polska - Kanada: Polsat Sport. Gdzie obejrzeć spotkanie Polska - Kanada online live stream? Polsat Box Go. Relacja i wynik: sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL