Reklama

Reklama

Koronawirus w natarciu. Polska drużyna uniknęła walkoweru w Lidze Mistrzów

Mecz Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Lokomotiwem Nowosybirsk miał odbyć się w środę 26 stycznia. Dziś wicemistrzowie Polski poinformowali jednak, że do tego starcia nie dojdzie w pierwotnym terminie. Wszystko przez liczne przypadki zakażenia koronawirusem w polskim zespole.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w środowe popołudnie mieli rozegrać kolejny mecz w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Pojedynek z Lokomotiwem Nowosybirsk był zapowiadany jako jeden z hitów tej serii spotkań.

Koronawirus w natarciu. ZAKSA z poważnym problemem

Już wiadomo, że siatkarze nie staną do rywalizacji w pierwotnie wyznaczonym terminie. Klub z Kędzierzyna-Koźla wydał w tej sprawie komunikat. Jak się okazuje, polska drużyna jest zdziesiątkowana przez koronawirusa.

- Klub ZAKSA S.A. informuje, że w rezultacie przeprowadzonych testów antygenowych na obecność wirusa SARS-CoV-2 znaczna część drużyny otrzymała wynik pozytywny. Osoby z pozytywnymi wynikami testów pozostają w izolacji i oczekują na wynik testu RT-PCR - czytamy w oświadczeniu.

Reklama

Walkower w Lidze Mistrzów? Tego udało się uniknąć

Nad polską drużyną zawisło widmo ukarania walkowerem. Tego udało się jednak uniknąć. Wraz z Europejską Federacją Siatkówki ustalono, że zaplanowane na 26 stycznia spotkanie zostanie rozegrane 12 lutego. Mecz odbędzie się jednak nie w Polsce, lecz w Rosji. Działacze Lokomotiwu Novosibirsk przystali na takie rozwiązanie.

CZYTAJ TAKŻE: LIGA MISTRZÓW: JASTRZĘBSKI WĘGIEL W ĆWIERĆFINALE!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy