Reklama

Reklama

Kłopoty zdrowotne siatkarek

- W Azji trenowałam i byłą gotowa do gry, ale nie dostałam zbyt wielu szans żeby się pokazać. Teraz zamierzam się podleczyć i wrócić do kadry w sierpniu - powiedziała na łamach "Przeglądu Sportowego" rozgrywająca reprezentacji Polski siatkarek Katarzyna Skorupa, która ma naciągnięty przyczep mięśnia dwugłowego. W kadrze Skorupę ma zastąpić doświadczona Magdalena Śliwa.

Niestety, oprócz Skorupy na kłopoty zdrowotne narzekają też inne siatkarki. Joanna Mirek ma problemy ze ścięgnem Achillesa. Podstawowa środkowa reprezentacji Agata Mróz dostała wolne do 22 lipca.

- Przerwa Agaty jest związana z niedobrymi wynikami badań jej krwi. Dziewczyna potrzebuje trochę czasu, by organizm odzyskał witalność - tłumaczył trener Andrzej Niemczyk.

Podczas GP antybiotyki musiała zażywać Aleksandra Przybysz, ale na rozpoczynające się 18 lipca zgrupowanie powinna być w pełni zdrowa.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy