Reklama

Reklama

Katarzyna Skorupa zagra w zespole Igor Gorgonzola Novara

Dzień po zdobyciu przez zespół Igor Gorgonzola Novara mistrzostwa Włoch, w klubie doszło do kilku zmian. Nową rozgrywającą będzie Polka Katarzyna Skorupa - informuje serwis worldofvolley.

Trener Marco Fenoglio, który poprowadził Novarę do pierwszego w historii złotego medalu mistrzostw Włoch, odchodzi. Jego miejsce zajmie Massimo Barbolini. Były selekcjoner reprezentacji Italii pracował ostatnio w Eczacibasi Stambuł. Wyniki tureckiego klubu nie były satysfakcjonujące dla włodarzy i dlatego została zakończona współpraca z Barbolinim.

Z Novarą żegna się także holenderska rozgrywająca Laura Dijkema. Zastąpi ją Katarzyna Skorupa, która w zakończonym sezonie broniła barw innego włoskiego klubu Imoco Volley Conegliano.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy