Reklama

Reklama

Kamila Frątczak zmienia klub

- W przyszłym sezonie będę grała na Sardynii. Już uzgodniłam roczny kontrakt z klubem Terra Sarda Tortoli - powiedziała w "Super Expressie" Kamila Frątczak. Poprzedni klub reprezentantki Polski Volley Modena ma kłopoty finansowe i dlatego siatkarka zdecydowała się na przeprowadzkę.

- W przyszłym sezonie będę grała na Sardynii. Już uzgodniłam roczny kontrakt z klubem Terra Sarda Tortoli - powiedziała w "Super Expressie" Kamila Frątczak. Poprzedni klub  reprezentantki Polski Volley Modena ma kłopoty finansowe i dlatego siatkarka zdecydowała się na przeprowadzkę.

- Limit pecha już wyczerpałam. Regeneracja chrząstki w kolanie trwa bardzo długo. Dlatego tak powoli wracam do formy. Po sześciu tygodniach nogę obciąża się tylko w 30 procentach. Dopiero po trzech miesiącach można normalnie chodzić - stwierdziła Frątczak, która przechodzi rehabilitację po operacji kolana.

- Najpierw mam się stawić na zgrupowanie reprezentacji akademickiej przygotowującej się do uniwersjady. A dopiero potem, w sierpniu, na obóz kadry A w Szczyrku. Tak zdecydował trener kadry Andrzej Niemczyk. Mam nadzieję, że zdążę odzyskać formę i pomogę dziewczynom powalczyć o medal na mistrzostwach Europy w Chorwacji (17-25 września) - podkreśliła 26-letnia siatkarka.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama