Reklama

Reklama

Joanna Wołosz rekordzistką świata z Imoco Volley Conegliano

74. mecz z rzędu wygrała drużyna Prosecco Doc Imoco Volley Conegliano w składzie z Joanną Wołosz. Ten wynik to rekord świata, włoska ekipa nie doznała porażki już od prawie dwóch lat.

12 grudnia 2019 roku - to data ostatniego niepowodzenia Imoco Volley Conegliano Później rozpoczęła się niesamowita seria zwycięstw. W miniony weekend ekipa Imoco Volley pokonała w wyjazdowym starciu ekipę Bosca San Bernardo Cuneo 3-2 i wyrównała rekord 73. zwycięstw. Należał on do Vakifbanku Stambuł i został wypracowany w latach 2012-14.W ostatniej kolejce ligowej we Włoszech zespół z Conegliano z Joanną Wołosz w składzie pokonał 3-0 ekipę Delta Despar Trentino. 

Joanna Wołosz to rozgrywająca reprezentacji Polski siatkarek

Rekord został pobity, co siatkarki Imoco Volley przyjęły z ulgą. Polka zagrała tylko fragment tego spotkania i zdobyła jeden punkt.

Zasady plebiscytu As Sportu 2021 możesz przeczytać w tym miejscu.

By przejść do głosowania - kliknij w tym miejscu!

Reklama

- Jestem zmęczona codziennym mówieniem o rekordzie. Na każdym kroku słyszymy, ile zwycięstw pozostało nam do jego pobicia. Mam nadzieję, że wygramy i skończy się ten temat - mówiła jakiś czas temu w programie #7strefa (Polsat Sport) Joanna Wołosz.

MR 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy