Reklama

Reklama

Historyczny awans siatkarek ze Szczecina

Pokonując 3:0 na wyjeździe KSZO Ostrowiec siatkarki Piasta Szczecin zapewniły sobie awans do Serii A.

Pokonując 3:0 na wyjeździe KSZO Ostrowiec siatkarki Piasta Szczecin zapewniły sobie awans do Serii A.

"Jest to pierwszy, historyczny awans kobiecej siatkówki w Szczecinie do ekstraklasy - powiedział trener Jerzy Taczała, który swego czasu pracował w miejscowym Morzu. - Grał przed laty w Serii A Chemik Polixe, ale to jakieś dwadzieścia parę kilometrów od stolicy Pomorza Zachodniego."

Jerzy Taczała podkreślił, że "zespół który awansował jest młody i ma ogromny potencjał." Grą kieruje doświadczona zawodniczka Irina Archangielskaja.

"Chcemy uzupełnić drużynę dwoma-trzema zawodniczkami na podobnym poziomie - powiedział Jerzy Taczała. - Budujemy młody, pragnący sukcesów zespół. Zdajemy też sprawę, że różnica w umiejętnościach między Serią A i B jest duża."

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy