Reklama

Reklama

Gdzie zagra Agata Mróz?

Mistrzostwo Polski i dwa razy Puchar Polski - to dorobek Agaty Mróz w ciągu trzech lat gry w zespole Stali Bielsko-Biała. Reprezentantka Polski postanowiła zmienić otoczenie i zamierza odejść z klubu.

"Jak na trzy lata były to całkiem dobre wyniki" - powiedziała Agata Mróz cytowana na oficjalnej stronie internetowej Ligi Siatkówki Kobiet.

"Kontraktu jeszcze z klubem zagranicznym nie podpisałam, ale najprawdopodobniej odejdę z bielskiej Stali. Dokąd? Jak na razie nie chcę jeszcze o tym mówić. W gazetach czytałam, że będę występować w Rosji. Inne doniosły, że zagram w Hiszpanii. Na razie za wcześnie o tym mówić" - stwierdziła dwukrotna mistrzyni Europy.

Stal jeszcze nie zakończyła sezonu. Bielszczanki rywalizują z Gwardią Wrocław o 5. miejsce. W pierwszym meczu Stal wygrała 3:2.

Reklama

- Myślę, że szukając przyczyn można cofnąć się jeszcze do okresu przygotowań. Dużo było na początku sezonu w naszym zespole kontuzji. Brakowało w trakcie ligi zgrania. Bardzo dobrze zagrałyśmy Puchar Polski. Zaraz potem trzeba było grać mecze z Muszynianką. Nie zszedł jeszcze z nas stres po sukcesie w Opatówku. Zabrakło mobilizacji i przyszły porażki" - tłumaczyła Agata Mróz.

Dowiedz się więcej na temat: Bielsko Biała | mistrzostwo Polski | Puchar | Puchar Polski | mróz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje