Reklama

Reklama

Dacewicz zrezygnował

W środę w Spale reprezentacja Polski siatkarzy rozpoczyna zgrupowanie, a trener Raul Lozano wciąż jeszcze nie podał 18-osobowej kadry na Ligę Światową.

Selekcjoner na pewno nie będzie mógł liczyć na Pawła Papke i Michała Bąkiewicza. Pierwszy z wymienionych przeszedł niedawno operację ścięgna Achillesa, natomiast drugi ma kłopoty z krążeniem. Jak poinformował "Przegląd Sportowy" z występów w reprezentacji zrezygnował Damian Dacewicz.

- Damian ciągle leczy jakieś kontuzje, jest schorowany i boi się, że nie będzie w stanie wytrzymać obciążeń treningowych. Dlatego po rozmowie z nami podjął bardzo dojrzałą i mądrą decyzję, rezygnując z gry w kadrze - powiedział w "PS" wiceprezes Skry Bełchatów, Konrad Piechocki.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy