Reklama

Reklama

Boniek: Siatkarze są dziecinni

Zbigniew Boniek zna się nie tylko na piłce nożnej. Wie dużo także o siatkówce i chętnie dzieli się to wiedzą, szczególnie, że mistrzostwa Europy w tej dyscyplinie odbywają się w Rzymie, gdzie na co dzień "Zibi" mieszka.

Jeden z najlepszych polskich piłkarzy nie ma zbyt dobrego zdania o naszych siatkarzach. "Polska drużyna chwilami sprawia wrażenie dzieci zagubionych we mgle. To taka dziecinna siatkówka. Oni są rozpieszczani. Nawet po porażce kibice im dziękują i krzyczą: Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało. To jest złe, bo zawodnicy się do tego przyzwyczajają, myślą, że rzeczywiście porażka nie jest problemem" - dowodzi Boniek.

"Czytałem wypowiedź trenera Włochów Gian-Paolo Montalego, który twierdzi, że Polacy indywidualnie są lepsi od Włochów, ale Italia jest lepszą drużyną. I chyba rzeczywiście tak jest" - dodał.

Reklama

Bońkowi podoba się natomiast sposób prowadzenia kadry przez Raula Lozano. "Słyszałem o tym, że ten Lozano wyrzucił zawodników za picie alkoholu. I dobrze zrobił. Ale gwarantuję wam, że po mistrzostwach Europy w Polsce zaraz zaczną go krytykować. Bo mamy w kraju takie nasze piekiełko" - powiedział "Zibi".

Zobacz galerię zdjęć z meczu POLSKA - UKRAINA

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy