Reklama

Reklama

BKS Profi Credit Bielsko-Biała będzie grać w innej hali

Klub BKS Profi Credit Bielsko-Biała w przyszłym sezonie będzie rozgrywać ligowe mecze nie w swojej hali, lecz Pod Dębowcem.

Klub BKS Profi Credit Bielsko-Biała w przyszłym sezonie będzie rozgrywać ligowe mecze nie w swojej hali, lecz Pod Dębowcem.

Jak wyjaśnił prezes BKS S.A. Andrzej Pyć, klubowy obiekt nie spełnia już wszystkich wymogów, jakie nakładają władze ligi.

- Zbudowaliśmy zespół, który pozwala nam marzyć, że już w tym sezonie uda nam się powrócić na podium mistrzostw Polski. Chcemy, aby dobrą grę bielskich siatkarek oglądało jak najwięcej osób. Wierzymy, że frekwencja będzie rosła z każdym meczem, a do tego potrzebujemy odpowiedniej liczby miejsc - uważa Pyć.

Na razie bielszczanki trenują w swojej hali. Jednak jeden z ważniejszych sprawdzianów przed ligą, międzynarodowy turniej o puchar prezydenta miasta odbędzie się w dniach 29 września - 1 października już Pod Dębowcem.

Reklama

W miejskiej hali widowiskowo-sportowej jest 3053 miejsc.

BKS pierwszy mecz ligowy rozegra w Bielsku-Białej 14 października z Grotem Budowlanymi Łódź.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama