Reklama

Reklama

Bartosz Kurek i Anna Grejman wzięli ślub

Wygląda na to, że w życiu Bartosza Kurka zaszły wielkie zmiany. Polski atakujący zamieścił intrygujące zdjęcie, na którym pozuje ze swoją partnerką Anną Grejman. Siatkarka ubrana jest w suknię ślubną, a na palcu Kurka błyszczy obrączka.

Podpis jest równie intrygujący, co samo zdjęcie. 32-latek umieścił tam bowiem wyłącznie emotikony: dwa kurczaki, mające nawiązywać do jego nazwiska oraz czerwone serce.

Wszystko wskazuje na to, że do zapowiadanego od dawna ślubu faktycznie doszło, bo pod fotografią posypały się gratulacje od innych siatkarzy: Piotra Nowakowskiego i Fabiana Drzyzgi, a nawet oficjalnego profilu Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Kurek ostatni sezon spędził we włoskiej ekstraklasie w barwach Vero Volley Monza. W kolejnym sezonie przeniesie się zaś do japońskiego zespołu Wolf Dogs Nagoya, stając się kolejnym obok Michała Kubiaka Polakiem reprezentującym klub w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Reklama

Anna Grejman (a być może już Kurek) ostatnio grała dla Chemika Police. Na prośbę siatkarki kontrakt został rozwiązany pod koniec 2018 roku.

agb

Reklama

Reklama

Reklama