Reklama

Reklama

Asseco Resovia - Perungan Pojat 3:0 w 1/16 Pucharu CEV

Siatkarze Asseco Resovii pokonali w meczu rewanżowym 1/16 finału Pucharu CEV fiński zespół Perungan Pojat Rovaniemi 3:0 (25:22, 25:20, 25:19).

Pierwsze spotkanie także wygrała rzeszowska drużyna 3:0.

W kolejnej rundzie rzeszowianie zagrają z zwycięzcą dwumeczu Barkom Każany Lwów - Vojvodina Nowy Sad. W pierwszym spotkaniu zespół z Ukrainy przed własną publicznością przegrał z mistrzem Serbii 0-3.

Asseco Resovia - Perungan Pojat 3:0 (25:22, 25:20, 25:19)

Asseco Resovia: Tichaczek, Schoeps, Krastins, Śliwka, Dryja, Możdżonek, Rusek (libero) oraz Rossard, Kędzierski, Depowski.

Perungan Pojat Rovaniemi: Schouten, Palokangas, Lemola, Walsh, Mckay, Grant, Demecus (libero) oraz Makinen, Korhonen, Koskela.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama