Andrzej Wrona pochwalił się zdjęciem z córką i zaskoczył kibiców
Andrzej Wrona i Zofia Zborowska po narodzinach córki zadbali o jej prywatność i nie pokazywali dziecka publicznie. Polski siatkarz postanowił to jednak zmienić i pochwalił się córką na Instagramie. Uwagę internautów przykuł interesujący szczegół.

Tuż po narodzinach córki Nadziei latem 2021 roku para postanowiła pójść śladami Anny i Roberta Lewandowskich i zadbać o prywatność swojej pociechy. Wrona i Zborowska dokładali wszelkich starań, unikali pojawiania się z córką z miejscach publicznych, a kiedy już się na to decydowali, dokładnie zasłaniali twarz dziecka.
Reprezentant Polski postanowił w końcu pochwalić się córką i wrzucił na Instagrama zdjęcie z małą Nadzieją. Gdy kibice siatkarza zobaczyli zdjęcie, byli niewątpliwie zaskoczeni.
Andrzej Wrona pokazał córkę! Kibice są zmieszani
Już od momentu narodzin dziewczynki wielu kibiców zastanawiało się, do kogo córka siatkarza jest bardziej podobna. Polski środkowy postanowił ułatwić zadanie fanom i opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z Nadzieją. To, co zobaczyli internauci, bardzo ich zdziwiło.
Jak się okazało, reprezentant Polski postanowił zażartować z kibiców, a w miejsce twarzy swojej córki... wstawił twarz żony. "Nakolanniki po ojcu, twarz po mamusi. Moja mała siatkarka" - napisał Wrona.

