Reklama

Reklama

Andrzej Niemczyk zaprasza do Bydgoszczy

- Turniej Grand Prix w Bydgoszczy będzie najważniejszą siatkarską kobiecą imprezą w Polsce w historii. Zapraszam wszystkich sympatyków siatkówki do hali "Łuczniczka" - powiedział trener reprezentacji siatkarek Andrzej Niemczyk cytowany na oficjalnej stronie LSK.

- Emocji na pewno nie zabraknie, a udział takich zespołów jak Włochy, USA, Dominikana no i dwukrotne mistrzynie Europy gwarantuje najwyższy poziom gry - dodał selekcjoner biało-czerwonych.

Reklama

Polskie siatkarki po badaniach w Instytucie Sportu w Warszawie udadzą się do Bydgoszczy, gdzie będą szlifować formę przed turniejem.

- Grę Włoszek przeanalizujemy na podstawie nagrania z finału mistrzostw Europy. Była to znakomita gra z obu stron, najlepsze mecze tych zespołów. Na tym etapie przygotowań nie ma potrzeby rozgrywania spotkań kontrolnych. Nie chcę przemęczać zespołu. Najważniejsze zadanie czeka jednak nas w listopadzie w Japonii - stwierdził Niemczyk.

Andrzej Niemczyk podkreślił, że czwórka drużyn z GP w Bydgoszczy zagra, będąc na różnym etapie przygotowań. "Amerykanki i Dominikanki mają za sobą grę w mistrzostwach kontynentalnych. Był to dla tych drużyn bardzo ważny turniej" - zakończył trener Polski.

Dowiedz się więcej na temat: turniej | niemczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje