Reklama

Reklama

Agata Mróz: Wygramy turniej w Warnie!

Reprezentacja Polski siatkarek przygotowuje się w Warnie do pierwszego meczu barażowego turnieju eliminacji mistrzostw świata. W sobotę podopieczne Andrzeja Niemczyka zmierzą się z Ukrainą, a w niedzielę z gospodyniami turnieju, Bułgarią.

Po blisko miesięcznej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi do reprezentacji siatkarek wróciła Agata Mróz. Na świetny blok polskiej środkowej liczy szkoleniowiec reprezentacji, zawodniczki i kibice.

- Dużo ostatnio ćwiczyłyśmy kombinacji w ataku. Na tym będziemy opierać nasza gr. Oby tylko przyjęcie było wystarczająco dobre, a wtedy powinno być w porządku - powiedziała Agata Mróz w 'Przeglądzie Sportowym".

- Jesteśmy skupione. Wszyscy mówią, że faworytem jest Bułgaria. Oczywiście trzeba się na ten zespół podwójnie sprężyć. Wróciła ich gwiazda, Antonina Zetowa. Dla mnie najważniejszy jest jednak pierwszy mecz. Jeśli pokonamy Ukrainki, to poczujemy się pewnie. Wiemy na co nas stać. Wygramy turniej w Warnie! - dodała środkowa reprezentacji Polski.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy