Polskie siatkarki przyznały się po meczu. "Nerwówka troszeczkę była"

Maria Stenzel (biała koszulka) i Martyna Łukasik
Maria Stenzel (biała koszulka) i Martyna ŁukasikAndrzej Iwanczuk /ReporterReporter
Pierwsze mecze na takich mistrzostwach rządzą się własnymi prawami. Mimo że było dużo kibiców i czułyśmy się tak, jakbyśmy grały u siebie, w polskiej hali, stres i nerwówka troszeczkę była. I to jest totalnie normalne. Ale znalazłyśmy swój rytm. Udało nam się dotrzeć i zwyciężyć 3:0
podkreśla Maria Stenzel.

Martyna Łukasik zdobyła dla Polski najwięcej punktów. O kontuzji już nie myśli

Zobacz również:

Radość polskich siatkarek w czasie meczu ze Słowenią
Radość polskich siatkarek w czasie meczu ze SłoweniąPAP/EPA/OLIVIER HOSLETPAP
Mecz Polska - Słowenia
Mecz Polska - SłoweniaPAP/EPA/OLIVIER HOSLETPAP
Polskie siatkarki zwyciężyły na inaugurację mistrzostw Europy
Polskie siatkarki zwyciężyły na inaugurację mistrzostw EuropyPAP/EPA/OLIVIER HOSLETPAP
ME siatkarek 2023: Polska – Słowenia 3:0. SKRÓT. WIDEOPolsat SportPolsat Sport