Reklama

Reklama

Zmiany w polskim klubie. Były reprezentant wkracza do akcji

Były reprezentant Polski Piotr Gacek został mianowany wiceprezesem spółki Zgromadzenie Wspólników Projekt Warszawa, prowadzącej klub Verva Warszawa Orlen Paliwa. 42-latek będzie pełnił także obowiązki dyrektora sportowego drużyny.

Piotr Gacek to 114-krotny reprezentant Polski, który z kadrą narodową zdobył między innymi wicemistrzostwo świata i mistrzostwo Europy. W siatkówce klubowej dwukrotnie cieszył się z tytułu mistrza Polski i pięciokrotnie sięgał po Puchar Polski. Ze stołeczną siatkówką związany jest od czterech lat.

- Bardzo się cieszę, że pan Grzegorz Pawlak, nowy właściciel spółki, zaprosił mnie do współpracy. Myślę, że swoją osobą, pracą, zaangażowaniem i wiedzą będę mógł w dalszym ciągu rozwijać projekt siatkówki w Warszawie. Jesteśmy w trakcie budowy klubowej struktury. Mamy nakreślone plany na przyszłość i zaczynamy ich realizację. Już niedługo będziemy mogli powiedzieć więcej. Klub, drużyna i siatkówka w Warszawie są bezpieczne - zapewnił Gacek cytowany w oficjalnym komunikacie.

Piotr Gacek dyrektorem sportowym klubu Verva Warszawa Orlen Paliwa

Reklama

Zarząd Projekt Warszawa Sp. z o.o. będzie od teraz funkcjonował w trzyosobowym składzie: Grzegorz Pawlak - prezes zarządu, Piotr Gacek - wiceprezes zarządu oraz Natalia Majer - członek zarządu.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Gdziekolwiek jesteś, słuchaj meczu na żywo! - Relacja live tylko u nas!

TB

Dowiedz się więcej na temat: VERVA Warszawa Orlen Paliwa | Piotr Gacek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy