Reklama

Reklama

Veres odchodzi z Asseco Resovii, Lotman zostaje

Asseco Resovia poinformowała, że węgierski siatkarz Peter Veres nie będzie już reprezentował jej barw. Na kolejny sezon zostanie natomiast inny przyjmujący, Amerykanin Paul Lotman.

Veres przed rokiem przyszedł do ekipy obecnego wicemistrza Polski z Dynama Moskwa, miał być gwiazdą i jednym z liderów drużyny oraz całej PlusLigi. Nie spełnił jednak oczekiwań. Jest pierwszym siatkarzem, który odchodzi z Asseco Resovii, ale na pewno nie ostatnim.

Reklama

- Klub jest przygotowany na zmiany kadrowe. Mogę tylko potwierdzić, że dwóch zawodników na pewno opuści nasz zespół, czy będzie ich więcej to zależy od negocjacji - powiedział trener rzeszowian Andrzej Kowal.

Wiadomo natomiast, że na czwarty sezon w Resovii pozostanie Lotman.

W poniedziałek zawodnicy znad Wisłoka spotkali się na rynku z kibicami, którym podziękowali za doping w mijającym sezonie. - Zakończyliśmy już sezon. Zawodnicy rozjeżdżają do domów a następnie do swoich reprezentacji. Siatkarze, którzy zostają u nas na przyszły sezon, na okres przerwy otrzymają plany treningowe. Natomiast ci, z którymi klub się rozstanie, mają wolną rękę - dodał szkoleniowiec rzeszowskiej ekipy.

Dowiedz się więcej na temat: Peter Veres | Paul Lotman | Asseco Resovia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje