Reklama

Reklama

Spadła głowa trenera w czołowym polskim klubie!

Klub z Rzeszowa w czwartkowym komunikacie potwierdził, że w przyszłym sezonie drużyny 7-krotnych mistrzów Polski nie poprowadzi argentyński szkoleniowiec Marcelo Méndez.

Méndez przejął stery Resovii w grudniu 2021 roku. Na koniec sezonu prowadzony przez niego zespół zajął 5.miejsce w rozgrywkach PlusLigi. Mimo braku awansu do półfinału ligowych zmagań, włodarze klubu ze stolicy Podkarpacia są zadowoleni ze współpracy z Argentyńczykiem.

- Trener Méndez objął naszą drużynę w niezwykle trudnym momencie. Mimo, że nie udało nam się awansować do półfinałów PlusLigi, to gra naszego zespołu pod wodzą Marcelo była znacznie lepsza niż w początkowej fazie sezonu. Marcelo Méndez to świetny trener oraz bardzo dobry człowiek. Jestem mu wdzięczny i dziękuję za jego pracę, zaangażowanie i pomoc naszemu Klubowi - powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Reklama

57-letni trener cały czas pracuje także przy kadrze argentyńskich siatkarzy.

Więcej na polsatsport.pl - kliknij TUTAJ!

Frank Dzieniecki

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy