Reklama

Reklama

Siatkarze Asseco z Cerrad Czarnymi na remis

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zremisowali w sobotę w sparingu z drużyną Cerrad Czarni Radom 2:2.

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zremisowali w sobotę w sparingu z drużyną Cerrad Czarni Radom 2:2.

Oba zespoły przygotowują się do rozgrywek w ekstraklasie. Trenerzy - Andrzej Kowal (Asseco Resovia) i Robert Prygiel (Cerrad Czarni) umówili się, że mecz składać się będzie z czterech setów.

W rozegranym w piątek także w rzeszowskiej hali Podpromie pierwszym towarzyskim spotkaniu zwyciężyli mistrzowie Polski 4:0 (25:19, 25:19, 25:21, 25:17).

Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 2:2 (25:20, 22:25, 25:15, 17:25)

Asseco Resovia: Lukas Tichacek, Peter Veres, Dawid Konarski, Grzegorz Kosok, Wojciech Grzyb, Paul Lotman - Krzysztof Ignaczak (libero) - Łukasz Perłowski, Michał Filip, Mateusz Masłowski (libero), Michał Szalacha.

Reklama

Czarni Radom: Bartłomiej Neroj, Jakub Wachnik, Dirk Westphal, Bartłomiej Bołądź, Adam Kamiński, Michał Ostrowski - Adam Kowalski (libero) - Jakub Radomski, Bartłomiej Grzechnik, Michał  Kędzierski, Kamil Gutkowski, Paweł Filipowicz.

Obie drużyny wystąpiły bez reprezentantów krajów uczestniczących w turniejach kwalifikacyjnych do mistrzostw świata 2014, które odbędą się w Polsce.

W Asseco Resovii zabrakło Jochena Schoepsa (Niemcy), Nikołaja Penczewa (Bułgaria) i Oliega Achrema (Białoruś), a w Cerrad Czarnych nie zagrali Jozef Piovarci (Słowacja) i Wytze Kooistra (Holandia).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL