Reklama

Reklama

PlusLiga. ZAKSA wznowiła treningi

Siatkarze Grupy Azoty Zaksy Kędzierzyn-Koźle wrócili do treningów po okresie samoizolacji i przeprowadzonych ponownie testach na obecność koronawirusa. Tydzień temu występujący w PlusLidze klub poinformował, że wynik jednego badania dał wynik pozytywny.

ZAKSA nie podała personaliów zakażonego, który zgłosił wcześniej gorsze samopoczucie i podwyższoną temperaturę. Treningi zostały zawieszone, a wszyscy członkowie drużyny udali się na kwarantannę. Po ponownym przeprowadzeniu testów wrócili do zajęć.

Reklama

Kędzierzynianie rozegrali dotychczas w tym sezonie sześć meczów i z kompletem punktów prowadzą w tabeli. W związku z pandemią mają do nadrobienia już trzy zaległe spotkania - w czwartek odwołano zaplanowany na sobotę pojedynek z Cerrad Enea Czarnymi Radom. W kalendarzu pozostał zaś jak na razie wyznaczony na 30 października mecz z Asseco Resovią Rzeszów.

"O terminach spotkań - w tym tych przełożonych w związku z samoizolacją - będziemy informować na bieżąco. (...) Terminy najbliższych meczów ustalone zostaną wkrótce" - podano w czwartkowym komunikacie Zaksy.

an/ pp/

Dowiedz się więcej na temat: zaksa kędzierzyń-koźle | PlusLiga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama