Reklama

Reklama

PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 3:1

Siatkarze ZAKS-y Kędzierzyn-Koźle pokonali przed własną publicznością Asseco Resovię Rzeszów 3:1 w hicie 19. kolejki Plus Ligi.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Kevin Tillie z ZAKS-y.

Dzięki zwycięstwu kędzierzynianie umocnili się na pozycji lidera. Na siedem kolejek przed końcem fazy zasadniczej ZAKSA nad drugą PGE Skrą Bełchatów ma już dwanaście punktów przewagi.

Wyniki 19. kolejki PlusLigi:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:21)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Benjamin Toniutti, Jurij Gladyr, Łukasz Wiśniewski, Kevin Tillie, Rafał Buszek, Dawid Konarski - Paweł Zatorski (libero) - Krzysztof Rejno, Grzegorz Bociek, Sam Deroo.

Asseco Resovia Rzeszów: Dawid Dryja, Russell Holmes, Thomas Jaeschke, Bartosz Kurek, Jilien Lyneel, Lukas Tichacek - Krzysztof Ignaczak (libero) - Dominik Witczak, Olieg Achrem, Dmytro Paszycki, Fabian Drzyzga, Łukasz Perłowski.

Reklama

Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2:3 (23:25, 27:25, 25:27, 25:20, 10:15)

Jastrzębski Węgiel: Piotr Hain, Michał Masny, Maciej Muzaj, Alexander Shafranovich, Wojciech Sobala, Toontje van Lankvelt - Jakub Popiwczak (libero) - Jason Derocco, Adrian Mihułka, Patryk Strzeżek

PGE Skra Bełchatów: Facundo Conte, Marcel Gromadowski, Karol Kłos, Nicolas Marechal, Nicolas Uriarte, Andrzej Wrona - Robert Milczarek (libero) - Marcin Janusz, Sreczko Lisinać, Kacper Piechocki, Mihajlo Stanković.

AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce 3:0 (27:25, 25:22, 25:15)

AZS Politechnika Warszawska: Michał Filip, Jakub Kowalczyk, Bartłomiej Lemański, Guillaume Samica, Krzysztof Wierzbowski, Paweł Zagumny - Maciej Olenderek (libero) - Jan Firlej, Łukasz Łapszyński, Jakub Radomski, Waldemar Świrydowicz

Effector Kielce: Sławomir Jungiewicz, Marcin Komenda, Jędrzej Maćkowiak, Sławomir Stolc, Andreas Takvam, Igor Witiuk - Damian Sobczak (libero) - Szymon Biniek (libero), Michał Kędzierski, Andrzej Orobko, Patryk Więckowski.

Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 20:25, 25:20, 19:25)

Cuprum Lubin: Wojciech Włodarczyk, Marcin Możdżonek, Keith Pupart, Szymon Romać, Marcus Boehme, Grzegorz Łomacz - Paweł Rusek (libero) - Łukasz Kaczmarek, Maciej Gorzkiewicz, Robert Taht, Dawid Gunia, Marcin Kryś.

BBTS Bielsko-Biała: Marcin Wika, Mateusz Szacharewicz, Bartosz Janeczek, Sierhij Kapelus, Bartłomiej Krulicki, Grzegorz Pilarz - Łukasz Koziura (libero) - Bartłomiej Neroj, Kamil Kwasowski, Paweł Stabrawa.

Łuczniczka Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk 0:3 (21:25, 23:25, 23:25)

Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin 3:0 (25:15, 25:18, 26:24)

Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa 3:1 (25:21, 25:12, 22:25, 25:21)


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje