Reklama

Reklama

PlusLiga. VERVA z dwoma Michałami Kozłowskimi w składzie

Środkowy Michał Kozłowski dołączył do składu Vervy Warszawa Orlen Paliwa - poinformował występujący w ekstraklasie klub. W jego barwach występować będzie teraz dwóch siatkarzy o takim imieniu i nazwisku - drugi jest rozgrywającym.

Środkowy, który ma 19 lat, ostatnio był zawodnikiem Indykpolu AZS-u Olsztyn. Z Vervą podpisał pięcioletni kontrakt. 35-letni rozgrywający występuje w tej drużynie od poprzedniego sezonu.

Reklama

- Obaj siatkarze nie są rodziną, zbieżność nazwisk jest przypadkowa. Wraz z trenerem Andreą Anastasim chcemy inwestować w młodych zawodników. A Michał Kozłowski ma dobre warunki fizyczne i potencjał, żeby stać się solidnym środkowym. Nasza strategia zakłada stopniowe wprowadzanie do drużyny młodych graczy z Warszawy, ale nie tylko. Szukamy utalentowanych graczy w całej Polsce. Michał jest tego przykładem- zaznaczył dyrektor sportowy Vervy, Piotr Gacek.

Kozłowski-środkowy po raz pierwszy w składzie meczowym pojawi się jeszcze w środę. W rozpoczynającym się o godz. 20.30 zaległym meczu PlusLigi warszawski zespół podejmie Trefla Gdańsk.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje