Reklama

Reklama

PlusLiga. Trzy odwołane mecze Aluronu CMC Warty Zawiercie

W związku z zakażeniem koronawirusem siatkarza Aluronu CMC Warta Zawiercie i kwarantanną reszty ekipy odwołane zostały trzy ekstraklasowe mecze „Jurajskich Rycerzy”.

Podopieczni trenera Igora Kolakovica mieli się w najbliższych dniach zmierzyć kolejno z Asseco Resovią Rzeszów (7 kolejka), Stalą Nysa (8) oraz Ślepskiem Malow Suwałki (zaległe spotkanie 5. kolejki).

Pozytywny test na obecność koronawirusa miał Krzysztof Andrzejewski. Libero zawiercian czuje się dobrze.

"Pojawił się objaw zakażenia w postaci utraty węchu i smaku, ustąpiła za to podwyższona temperatura. Pozostała część drużyny przebywa w kwarantannie lub samoizolacji i realizuje wytyczne służb sanitarno-epidemiologicznych, z którymi klub utrzymuje stały kontakt" - poinformował Aluron w komunikacie.

Autor: Piotr Girczys 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama