Reklama

Reklama

PlusLiga. Skład MKS Będzin uzupełniony o trenera Bednaruka

44-letni trener siatkarzy ekstraklasowego MKS Będzin Jakub Bednaruk został włączony do składu drużyny, przetrzebionej koronawirusem. Szkoleniowiec w czasach swojej kariery zawodniczej był rozgrywającym.

Wcześniej u czterech zawodników testy na obecność koronawirusa - wykonane po kwarantannie - dały wynik pozytywny.

Kolejny z zawodników, po zakończeniu kwarantanny, nie dostał od lekarza zgody na udział w treningach.

W izolacji domowej pozostaje pięciu graczy MKS: Thiago Veloso, Łukasz Makowski, Bartosz Schmidt, Tomasz Kalembka i Michał Godlewski. Dwaj pierwsi to rozgrywający.

Wszystko to spowodowało, że będzinianie trenują w 8-osobowym składzie. Zespół trenera Bednaruka ma we wtorek rozegrać zaległe "domowe" spotkanie z GKS Katowice, który... też na razie trenuje bez rozgrywających, z różnych powodów zdrowotnych.

Reklama

Bednaruk grał m.in. w Skrze Bełchatów, Jastrzębskim Węglu i włoskim Trentino.

Autor: Piotr Girczys

gir/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama