Reklama

Reklama

PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk 3:2

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wygrali przed własną publicznością z Lotosem Treflem Gdańsk 3:2 w meczu kończącym 10. kolejkę PlusLigi.

Obrońcy mistrzowskiego tytułu prowadzili już 2:0 w setach. Goście jednak się nie poddali i odrobili straty. O zwycięstwie zadecydował tie-break. Gdańszczanie mieli nawet piłkę meczową, ale Skra ma w swoich szeregach Mariusza Wlazłego. To właśnie on przechylił szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. 

PGE Skra Bełchatów - Lotos Gdańsk 3:2 (29:27, 25:19, 28:30, 19:25, 16:14)

PGE Skra Bełchatów: Facundo Conte, Karol Kłos, Nicolas Marechal, Nicolas Uriarte, Mariusz Wlazły, Andrzej Wrona - Ferdinand Tille (libero) - Aleksa Brdjovic, Srecko Lisinac, Maciej Muzaj, Kacper Piechocki (libero), Michał Winiarski

Lotos Trefl Gdańsk: Marco Falaschi, Bartosz Gawryszewski, Wojciech Grzyb, Mateusz Mika, Sebastian Schwarz, Murphy Troy - Piotr Gacek (libero) - Damian Schulz, Przemysław Stępień.


Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy