Reklama

Reklama

PlusLiga. Paweł Woicki odszedł z Indykpolu AZS Olsztyn

Po pięciu sezonach gry w Olsztynie Paweł Woicki opuszcza szeregi Indykpolu AZS - poinformował w czwartek klub. 36-letni siatkarz powiedział, że uznał, iż potrzebna jest zmiana. "Myślę, że pewien projekt się zakończył i trzeba było coś zrobić" - stwierdził.v

Przez ostatnie pięć lat Woicki był kapitanem zespołu z Olsztyna. Występujący na pozycji rozgrywającego zawodnik rozegrał w barwach akademików 148 spotkań w ekstraklasie siatkarzy.

"Świetnie czułem się w Olsztynie, ale dojrzałem w którymś momencie do tego, że trzeba coś zmienić. Pewnie i ja i drużyna potrzebowaliśmy jakiejś zmiany, wielu zawodników też podjęło taką decyzję. Pewien etap się zakończył i tyle" - powiedział.

Woicki nie chciał ujawnić, w którym zespole PlusLigi będzie grał w najbliższym sezonie. "Myślę, że taka informacja gdzieś się niedługo pojawi" - stwierdził.

Wcześniej Indykpol AZS informował, że z dotychczasowego składu odeszli Jan Hadrava, Mateusz Mika, Paweł Pietraszko, Michał Żurek i Seyed Mohammad Mousavi.

Do zespołu dołączyli natomiast Przemysław Stępień, Jędrzej Gruszczyński, Damian Schulz, Dmytro Teriomenko, Dawid Woch i Kubańczyk Javier Octavio Concepcion Rojas. 

Autor: Marcin Boguszewski

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy