Reklama

Reklama

PlusLiga: Nowy termin meczu Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk

Niedzielne spotkanie Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk, które z powodu awarii prądu zostało przerwane przy stanie 5:5 w pierwszym secie, będzie powtórzone. Siatkarze Trefla Gdańsk ponownie przyjadą do szczecińskiej Netto Areny, by zmierzyć się z miejscową Stocznią w czwartek, 29 listopada - przekazał klub z zachodniopomorskiego.


Natychmiast po decyzji o powtórzeniu meczu pierwszej kolejki oba kluby zaczęły rozmowy na temat ustalenia terminu rozegrania zaległego spotkania. Porozumienie udało się osiągnąć bardzo szybko, dzięki czemu już teraz znana jest nowa data pojedynku.

Stocznia i Trefl ponownie spotkają się w stolicy Pomorza Zachodniego w czwartek 29 listopada. Godzina rozpoczęcia meczu jest powiązana z możliwościami transmisji telewizyjnej i gdy tylko zostanie ustalona, natychmiast zostanie przekazana przez kluby.

Klub ze Szczecina informuje, że wszystkie bilety z 14 października będą ważne także podczas powtórzonego meczu 29 listopada. Jeśli ktoś zdecyduje się jednak na zwrot wejściówki, to naturalnie odzyska pieniądze, które przeznaczył wcześniej na jej kupno.

Za: kpsstocznia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje