Reklama

Reklama

PlusLiga. Luke Reynolds zwolniony z Jastrzębskiego Węgla

Luke Reynolds nie jest już trenerem Jastrzębskiego Węgla. Klub z PlusLigi poinformował o rozstaniu z Australijczykiem w czwartkowym komunikacie. Do czasu pozyskania nowego szkoleniowca rolę pierwszego trenera będzie pełnił dotychczasowy asystent Leszek Dejewski.

Prezes Adam Gorol zwolnił Luke'a Reynoldsa. W komunikacie klubu czytamy, że powodem tej decyzji jest niesatysfakcjonujący poziom gry zespołu, niestabilna forma oraz niezadowalające wyniki sportowe w 2021 roku. Drużyna walcząca o najwyższe cele powinna mieć stabilną dyspozycję, a siatkarze z Jastrzębia popełniali wpadki. 

Reklama

Jastrzębski Węgiel teraz szuka szkoleniowca. Do czasu pozyskania nowego trenera, jego obowiązki będzie pełnił dotychczasowy asystent Leszek Dejewski. Na razie nie wiadomo, jak długo będą trwały poszukiwania. Pomarańczowi następny mecz na boiskach PlusLigi rozegrają w sobotę (23 stycznia) we własnej hali z Indykpolem AZS Olsztyn (godzina 14:45, transmisję przeprowadzi Polsat Sport). 

Jastrzębianie obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli. W 19 spotkaniach zwyciężyli 14 razy i zanotowali pięć porażek (40 zdobytych punktów). Prowadzi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle z 56 "oczkami". Trzeci natomiast jest Trefl Gdańsk, który do tej pory zgromadził 38 punktów.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź! Dowiedz się więcej na temat: PlusLiga | jastrzębski węgiel | Luke Reynolds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama