Reklama

Reklama

PlusLiga. Koronawirus w ZAKS-ie Kędzierzyn-Koźle. Mecz ze Ślepskiem przełożony

W czwartek klub ZAKSA Kędzierzyn-Koźle poinformował o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 w swoim zespole. Klub pozostaje w stałym kontakcie z Polską Ligą Siatkówki oraz służbami sanitarnymi. Najbliższy mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki zaplanowany na 17 października został odwołany.

Koronawirus w kolejnym klubie PlusLigi! Tym razem wirus SARS-CoV-2 pojawił się w szeregach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Jak poinformował klub badanie przeprowadzone 14 października ujawniło zakażenie u jednego z przedstawicieli zespołu. Nie ujawniono danych osobowych członka drużyny z pozytywnym wynikiem testu.

Jak informuje dalej ZAKS-a Kędzierzyn-Koźle zakażony członek zespołu pozostaje w samoizolacji, a treningi zostały zawieszone. Drużyna oczekuje na ponowne badanie na obecność wirusa, a także dalsze wytyczne służb sanitarnych i Polskiej Ligi Siatkówki.

Zakażenie w ZAKS-ie powoduje także odwołanie zaplanowanego na sobotę 17 października spotkania 8. kolejki PlusLigi z drużyną Ślepska Malow Suwałki. Nie podano jeszcze nowego terminu meczu.

Reklama

PI

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy