PlusLiga. Kolejni zawodnicy opuszczają Asseco Resovię
Siatkarze Jakub Jarosz, Mateusz Mika, Łukasz Kozub i Amerykanin David Smith w przyszłym sezonie nie będą reprezentować barw Asseco Resovii Rzeszów - poinformował w niedzielę klub.

Jarosz, były reprezentant kraju, w rzeszowskim klubie grał od 2017 roku, Mika i Smith występowali w nim w ostatnim sezonie, przy czym w przypadku pierwszego z nich była to już druga przygoda z tą drużyną. Z kolei Kozub był jego zawodnikiem od kilku miesięcy.
W komunikacie klubu znalazła się informacja, że cała czwórka w przyszłym sezonie nadal będzie występować w PlusLidze.
"Chciałbym bardzo podziękować Kubie, Mateuszowi, Łukaszowi i Davidowi za godne reprezentowanie barw Asseco Resovii. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój waszej kariery" - zacytowano prezesa klubu Krzysztofa Ignaczaka.
Kilka dni temu stało się jasne, że w przyszłym sezonie w Asseco Resovii zabraknie też Dawida Dryi i libero Mateusza Masłowskiego, którzy byli z tym zespołem związani bardzo długo.
Wiadomo też, że trenerem siódmej drużyny tego sezonu nie będzie dłużej Rumun Gheorghe Cretu, a zastąpić ma go Piotr Gruszka.
pp/ cegl/








