Reklama

Reklama

PlusLiga. Jan Król nowym zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn ma nowego atakującego - jest nim Jan Król. O transferze poinformował sam klub. 31-latek podpisał dwuletni kontrakt.

Nowy atakujący olsztynian reprezentował przez ostatnie dwa lata Vervę Warszawa Orlen Paliwa, z którą w minionym sezonie wywalczył brązowy medal ekstraklasy.

"Wierzę w sukces drużyny"

"Chciałbym grać jak najwięcej, aby drużyna wygrywała kolejne spotkania. Mam nadzieję, że będziemy cieszyć naszą grą kibiców, którzy będą wracać do hal. Wierzę w sukces Indykpolu AZS Olsztyn w tym sezonie" - powiedział siatkarz.

"Bardzo cieszę się z podpisania umowy z Janem Królem. Jest to kolejna, dwuletnia umowa z doświadczonym zawodnikiem, który pokazał się z bardzo dobrej strony w minionym sezonie PlusLigi" - stwierdził prezes zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA Tomasz Jankowski.

Reklama

Strefa Euro - zaprasza Paulina Czarnota-Bojarska i goście - Oglądaj!

Jan Król to kolejny transfer olsztynian

Wcześniej klub z Olsztyna informował, że przed nowym sezonem do składu dołączyli: Amerykanie - Torey Defalco (przyjmujący) i Taylor Averill (środkowy), a także Jan Firlej (rozgrywający) i Irańczyk Meisam Salehi (przyjmujący). Szkoleniowcem zespołu w przyszłym sezonie będzie Włoch Marco Bonitta, który zastąpił Argentyńczyka Daniela Castellaniego.

Siatkarze Indykpolu zakończyli ostatni sezon na 10. pozycji w tabeli.

Dowiedz się więcej na temat: Indykpol AZS Olsztyn | Jan Król

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje