Reklama

Reklama

​PlusLiga. Jakub Radomski w sztabie szkoleniowym Jastrzębskiego Węgla

Do sztabu szkoleniowego Jastrzębskiego Węgla dołączył Jakub Radomski z Akademii Talentów. 33-latek przejął obowiązki trenera przygotowania motorycznego do końca obecnego sezonu.

Jastrzębski Węgiel poinformował, że obowiązki trenera przygotowania motorycznego do końca obecnego sezonu będzie pełnił Jakub Radomski z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. Do tej pory tę funkcję sprawował Luke Reynolds, który kilka tygodni temu został zwolniony. Australijczyk łączył rolę pierwszego trenera wraz z obowiązkami trenera przygotowania motorycznego. Po jego odejściu do zespołu dołączył Jakub Radomski.

Reklama

Dla 33-letniego jastrzębianina to ogromne wyróżnienie. Młodzież z Jastrzębia przygotowywana przez Dejewskiego osiągała wiele sukcesów na szczeblu wojewódzkim i krajowym. - Jestem zadowolony z możliwości współpracy z pierwszym zespołem. Poniekąd jest to dla każdego trenera przygotowania motorycznego cel szczytowy móc prowadzić taką drużynę i sprawdzić swoje umiejętności w pracy na tak wysokim poziomie - powiedział Jakub Radomski, cytowany przez oficjalny serwis klubu.

Głos zabrał również sternik Jastrzębskiego Węgla. - Po raz kolejny potwierdza się, że zaplecze Jastrzębskiego Węgla w postaci Akademii Talentów jest w stanie realnie wesprzeć w każdym momencie sezonu, każdych okolicznościach i w różnych obszarach pierwszy zespół Jastrzębskiego Węgla - skomentował prezes Adam Gorol.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź
Dowiedz się więcej na temat: jastrzębski węgiel | PlusLiga | Adam Gorol | Luke Reynolds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje