Reklama

Reklama

PlusLiga - hit dla ZAKS-y Kędzierzyn-Koźle

Siatkarze ZAKS-y Kędzierzyn-Koźle wygrali w Rzeszowie z Asseco Resovią 3:1 w hicie 6. kolejki PllusLigi.

Kędzierzynianie są jedynym zespołem, który nie doznał jeszcze w tym sezonie porażki i prowadzą w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

Wyniki 6. kolejki:

Reklama

Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:21, 20:25, 25:27, 24:26)

Asseco Resovia Rzeszów: Bartosz Kurek, Dawid Dryja, Julien Lyneel, Dmytro Paszycki, Fabian Drzyzga, Nikołaj Penczew - Damian Wijtaszek (libero) - Łukasz Perłowski, Russell Holmes, Aleksander Śliwka.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kevin Tillie, Grzegorz Bociek, Krzysztof Rejno, Sławomir Stolc, Benjamin Toniutti, Jurij Gladyr - Paweł Zatorski (libero)- Sam Deroo, Łukasz Wiśniewski, Patryk Czarnowski.

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:16)

PGE Skra Bełchatów: Facundo Conte, Karol Kłos, Mihajlo Stankovic, Nicolas Uriarte, Mariusz Wlazły, Andrzej Wrona - Robert Milczarek (libero) - Marcel Gromadowski, Marcin Janusz, Mariusz Marcyniak, Michał Winiarski

Jastrzębski Węgiel: Damian Boruch, Michał Masny, Maciej Muzaj, Alexander Shafranovich, Wojciech Sobala, Toontje van Lankvelt - Jakub Popiwczak (libero) - Jason Derocco, Konrad Formela, Radosław Gil, Adrian Mihułka (libero), Patryk Strzeżek.

AZS Częstochowa - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (23:25, 18:25, 22:25)

AZS Częstochowa: Bartosz Buniak, Bartłomiej Lipiński, Łukasz Polański, Rafael Redwitz, Rafał Szymura, Stanisław Wawrzyńczyk - Adrian Stańczak (libero) - Tomasz Kowalski, Kacper Stelmach, Michał Szalacha

Indykpol AZS Olsztyn: Bartosz Bednorz, Thomas Koelewijn, Filip Stoilovic, Bram van den Dries, Paweł Woicki, Maciej Zajder - Michał Potera (libero) - Krzysztof Bieńkowski, Miłosz Zniszczoł.

MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 0:3 (18:25, 17:25, 22:25)

MKS Będzin: Viaceslaw Batchkala, Michał Kamiński, Maciej Pawliński, Harrison Peacock, Sebastian Warda, Michał Żuk - Jakub Peszko (libero) - Mariusz Gaca, Tijmen Laane, Piotr Lipiński, Mateusz Piotrowski, Paweł Stysiał

Cerrad Czarni Radom: Bartłomiej Bołądź, Lucas Kampa, Michał Ostrowski, Daniel Pliński, Artur Szalpuk, Wojciech Żaliński - Neven Majstorovic (libero) - Igor Grobelny, Zack La Cavera, Patryk Szczurek.
 
Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:12, 25:22, 25:14)

Lotos Trefl Gdańsk: Marco Falaschi, Wojciech Grzyb, Mateusz Mika, Artur Ratajczak, Sebastian Schwarz, Murphy Troy - Piotr Gacek (libero) - Mateusz Czunkiewicz, Damian Schulz

Łuczniczka Bydgoszcz: Wojciech Jurkiewicz, Kevin Klinkenberg, Grzegorz Kosok, Bartosz Krzysiek, Murilo Radke, Michał Ruciak - Tomasz Bonisławski (libero) - Dawid Murek, Jan Nowakowski, Łukasz Wiese, Nikodem Wolański.

BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 3:1 (29:27, 14:25, 25:21, 25:20)

BBTS Bielsko-Biała: Bogdan Dmytro, Bartosz Janeczek, Sierhij Kapelus, Kamil Kwasowski, Bartłomiej Neroj, Mateusz Sacharewicz - Daniel Lewis (libero) - Paweł Gryc, Marcin Wika

Cuprum Lubin: Marcus Bohme, Grzegorz Łomacz, Mateusz Malinowski, Marcin Możdżonek, Keith Pupart, Wojciech Włodarczyk - Paweł Rusek (libero) - Maciej Gorzkiewicz, Szymon Romać, Robert Taht.

Dowiedz się więcej na temat: PlusLiga | Asseco Resovia Rzeszów | ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje