Reklama

Reklama

PlusLiga: Dawid Konarski zostaje w Jastrzębskim Węglu

Reprezentacyjny atakujący Dawid Konarski będzie siatkarzem występującego w ekstraklasie Jastrzębskiego Węgla także w kolejnym sezonie. W środę przedłużył umowę z klubem.

"To dla mnie bardzo dobra informacja, że dwukrotny mistrz świata chce pozostać w naszym klubie na dłużej. Jest to potwierdzenie, że zawodnik klasy światowej dobrze ocenia klub, jego funkcjonowanie i widzi tutaj dla siebie szansę walki o najwyższe cele. Jestem dumny, że taki zawodnik jak Dawid chce realizować siatkarskie marzenia i cele w Jastrzębskim Węglu" - powiedział prezes JW Adam Gorol, cytowany przez klubową stronę internetową.

Konarski przeniósł się do Jastrzębia przed obecnym sezonem z Ziraat Bankasi Ankara. Przed wyjazdem do Turcji dwa lata spędził w ZAKS-ie Kędzierzyn-Koźle i zdobył z nią dwa tytuły mistrzowskie.

Reklama

Wcześniej w barwach Asseco Resovii świętował mistrzostwo Polski i zajęcie drugiego miejsca w Lidze Mistrzów w 2015 roku.

"Cieszę się, że zostaję na następny sezon w Jastrzębskim Węglu. Klub jest świetnie zorganizowany, panuje w nim fajna atmosfera i tutaj zawsze walczy się o najwyższe cele. Do tego mamy wspaniałych kibiców, którzy na każdym kroku nas wspierają. Mam nadzieję, że zarówno w tym, jak i przyszłym sezonie będziemy mogli sprawić im i sobie dużo radości. Projekt, który trwa, będzie kontynuowany, co gwarantuje walkę o najwyższe laury. Dlatego chcę być nadal częścią tej drużyny i pomóc w osiągnięciu założonych celów" - dodał mistrz świata z 2014 i 2018 roku.

Autor: Piotr Girczys

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy