Reklama

Reklama

PlusLiga. Bartłomiej Lemański w Stali Nysa

Środkowy Bartłomiej Lemański podpisał kontrakt ze Stalą Nysa, która w tym sezonie będzie debiutować w rozgrywkach siatkarskiej PlusLigi. 24-letni zawodnik ostatnie cztery sezony spędził w Asseco Resovii Rzeszów.

Lemański jest wychowankiem warszawskiego Metra. Ma na swoim koncie także występy w reprezentacji Polski. 

Jego największym sukcesem jest drugie miejsce w Pucharze Świata 2019. Jest również m.in. brązowym medalistą mistrzostw świata juniorów z 2013 roku oraz srebrnym medalistą letniej Uniwersjady sprzed roku.

W ostatnich miesiącach leczył kontuzję i nie znalazł się na liście powołanych przez selekcjonera drużyny narodowej Vitala Heynena w tym sezonie.

mar/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama