Reklama

Reklama

PGE Skra Bełchatów uzupełnia kadrę

PGE Skra uzupełnia ligową kadrę siatkarzami, którzy grali już w bełchatowskim klubie. Po Robercie Milczarku do zespołu oficjalnie wrócił Marcin Janusz, który w roli drugiego rozgrywającego zastąpi Aleksę Brdjovicia.

W nadchodzącym sezonie Serb ma być wypożyczony do rosyjskiego zespołu Gazprom-Jugra Surgut. Zmiennikiem Nicolasa Uriarte w PGE Skrze będzie natomiast Janusz, który podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia na dłuższy okres.

21-letni rozgrywający poprzednio występował w Effectorze Kielce. Dwa wcześniejsze sezony spędził natomiast w AZS-ie Częstochowa. Do Bełchatowa wraca po trzyletniej przerwie. Tak samo jak Robert Milczarek, który był pierwszym nowym graczem oficjalnie zakontraktowanym przez PGE Skrę.

Ten ostatni grał ostatnio w MKS-ie Banimex Będzin, a w kadrze bełchatowskiego klubu ma wypełnić lukę po przyjmującym Wojciechu Włodarczyku i niemieckim libero Ferdinandzie Tille. Z trzeciej drużyny minionego sezonu po zakończeniu rozgrywek odszedł też atakujący Maciej Muzaj, zmiennik Mariusza Wlazłego.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: PGE Skra Bełchatów | PlusLiga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje